-->

poniedziałek

Nawigacja


Strona Pomagamy Dbv Pl, która powstała 20 sierpnia 2010r., zawiera działy z informacjami które powiedzą Ci w jaki sposób możesz otrzymać pomoc oraz w jaki sposób możesz pomóc innym. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na twoje pytanie, możesz je zadać w zakładce "Kontakt" gdzie w najbliższym czasie otrzymasz odpowiedź.

W zawartość strony wchodzą działy z artykułami podzielone na kategorie, przydatne linki, aktualności/newsy, kalendarz urodzin i najważniejsze, apele o pomoc.

Forum przeznaczone jest do wymiany doświadczeń oraz informacji na temat leczenia i rehabilitacji. Forum zawiera również "pokoiki" dzieci i dorosłych, gdzie można pisać wszystko co jest z nimi związane oraz dział na forum gdzie można pisać na dowolny temat. Całość zawiera wyszukiwarkę, gdzie w prosty sposób można przeszukać zasoby strony i forum.

Po zalogowaniu się, na forum możesz wymieniać się informacjami i doświadczeniami oraz porozmawiać na dowolny temat, a jako rodzic prowadzić/moderować "pokoik".


Na stronę możesz dodać: Apel, News, Artykuł, Link lub Plakat/Zdjęcia. Oceniać artykuły, Dodać Komentarze do artykułów i newsów. Pisać na mini czacie/Shoutbox-ie.

Mapa Strony:


Mapka Forum Dyskusyjnego:

Rozmowy o wszystkim
Off-topic - po zalogowaniu
Ostrzeżenia
Info o "Pokoikach"

Potrzebuje, Oddam za darmo i na Aukcje, Sprzedam...
POTRZEBNY / Sprzęt ortopedyczny
lub do rehabilitacji w domu oraz lekarstwa...

Zbiórki Akcje i Imprezy
Dla naszych dzieci
Przydatne wiadomości w jednym miejscu
Turnusy, Ośrodki rehabilitacyjne, Rehabilitanci, LekarzeZachęcamy do zarejestrowania się lub w przypadku posiadania konta, do zalogowania się. Zanim to zrobisz proszę zapoznaj się z Regulaminem. Rejestracja obejmuje stronę oraz forum.

Razem tworzymy stronę z myślą o potrzebujących.

do częstych odwiedzin.

Informuje, że Administrator oraz Moderatorzy strony, nie czerpią żadnych korzyści majątkowych za pomoc,
powierzchnię reklamową oraz za prowadzenie strony i forum. Wszystko co robimy jest zupełnie bezpłatne.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Będzie nam miło jak zostawisz po sobie ślad

Opublikuj

Obserwatorzy

Domore i Siepomaga